Neden BTCWH almalıyım

Neden BTCWH almalıyım

Bitcoin Wheelchair i neden almalıyım.

BİTCOİN WHEELCHAİR projesi öncelikli hedefi başta İstanbul Başakşehir ilçesi olmak üzere Büyükşehirlerde Fiziksel, İşitme ve Görme engellilere özel olarak dizayn edilecek kapalı spor tesisleri yaptırmaktır. İstanbul da yapılacak Tesis için Başakşehir Belediyesi ile görüşme yapılmış ve 10 dönüm arsa sözü alınmıştır. Başakşehir de yapılacak olan projede kapalı spor salonu yanında ayrıca 100 odalı misafirhane yaptırılacaktır. Misafirhane de tüm odalar ve sosyal alanlar Fiziksel, İşitme ve Görme engelli bireyler için özel dizayn edilecektir.

Tesis projesi hayata geçtiğinde misafirhane de konaklayacak misafirlerin BTCWH ile ödeme yapmalarına teşvik etmek amaçlı konaklama ücretlerini BTCWH ile yapmaları halinde belirli bir indirim yapılması planlanmaktadır. 

 Tesis bitme aşamasına geldiği zaman yapılacak olan maliyet çalışmaları ve sonrasında elinde BTCWH olan kişi ve kurumlara belirli miktarda hisse verilmesi planlanmaktadır. 

 BTCWH olarak Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından organize edilen Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Liginde mücadele eden 1453 Engelliler Spor Kulübüne forma sırtı sponsoru olduk ve kulüp 2018 – 2019 sezonunda şampiyon olarak 2. Lige yükseldi. 1453 Engelliler Spor Kulübü sponsorluğumuz 2019 – 2020 sezonunda da devam etmektedir. 

 Tesisleşme sürecinden sonra spor hayatına devam eden engelli sporculara burs verilmesi planlanmaktadır. Ayrıca Spora yeni başlayacak olan engelli sporculara malzeme desteği verilmesi de planlarımız arasında yer almaktadır. 

 BTCWH projesi 22 yıldır Engelli sporları ile uğraşan ve başta tekerlekli sandalye basketbolu olmak üzere tekerlekli sandalye atletizm, engelliler bowling, engelliler go kart ve koltuk değnekleri ile atletizm yarışmalarında önemli dereceler elde etmiş olan Cemal ÖZÇELİK tarafından engelli sporcuların özellikle deplasman maçlarında yaşadıkları konaklama ve spor salonlarının engelli sporcular için uygun olmadığı için hayata geçirilmiş özel projedir. 

 BTCWH Ethereum ERC20 alt yapısı ile oluşturulmuştur.